Elma Yetiştiriciliği :

Kışın  aşırı soğukların verdiği zararlardan korkmayın. Rekor Gelişim ile hem  kuruyan kurumaya yüz tutmuş bozuk elma ağaçlarınızı çok  hızlı  bir  şekilde düzeltir, hemde en yüksek verim  ve   kaliteye  ulaşabilirsiniz. Ayrıca toprağınız  ile ilgili  herhangi bir sorununuz kalmadığı  gibi en az su ile elma  yetiştirebilirsiniz. Bu  konuda aşağıdaki  videoları izlerseniz eğer daha ayrıntılı bilgi  sahibi olabilirsiniz. 2 Yılda bir uygulanması yeterlidir. Rekor Gelişim 16 KG: 165 TL    12 KG: 135 TL   5 KG : 65 TL  peşin fiyatlarıyla yurt içi piyasasında  satılmaktadır. 1 Dekara 12 KG uygulanır. Ağaç başına atım miktarı ise  12 KG’ı  1 Dekardaki ağaç sayısına  taksim ederek buluruz. İçinde bulunduğumuz yaz aylarında da atılması uygundur.  Yurtiçi kargonun gittiği her yere sipariş alıyoruz. Kargo ücretsizdir.  Broşür için tıklayınız.   0232 364 22 22 ( Pbx )     Sipariş İçin Tıklayınız.

Elma Ağacı Bakım videoları

Elma Ağacı Kurumasını Çözen Üreticilerin Tavsiye videoları :

Her Çeşit  İçin, Ağaç kuruması ve  çözümlerini Anlatan Videolar

Her Çeşit Ağaç İçin Bakım Videoları

Elma  Ağacı  Hakkında sitemizde yada başka  yerde bulamadıklarınızı, merak ettiklerinizi bizleri arayarak yada aşağıdaki iletişim formundan mesaj atarak istediğiniz zaman  danışabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönmeye  çalışırız. Elma   Ağacı  için çok  önemli ürünlerden olan Rekor Gelişimden, 1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

                         REKOR GELİŞİM  SİPARİŞ FORMU

Telefon Numaranız Ve Adınız (Gerekli)

Epostanız (Gerekli)

İletiniz

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgelisim.com

Comments are closed.